برگزاري ساليانه نمايشگاه بين المللي کتاب در تهران، حضور پر شور مردم در آن و توجه زياد آن ها به داستان هاي بلند در سبک هاي مختلف همگي از اهميت اين زمينه در کشورمان خبر مي دهند. امروزه رمان به يکي از مهم ترين اشکال ادبي تبديل شده است. در معرفي ربات امروز قصد داريم سرويسي را به شما معرفي کنيم که در انتخاب رمان هاي جذاب به شما کمک خواهد کرد.

با پيشرفت تکنولوژي و ظهور شبکه هاي اجتماعي خلاق و نوآوري چون تلگرام، ربات ها نيز هر روز شکل و رنگ تازه اي به خود مي گيرند. امروز و در يکي ديگر از سري معرفي ربات هاي تلگرام قصد داريم ربات novlerbot@ را برايتان معرفي کنيم؛ ربات فوق جستجو در ميان کتاب هاي مختلف و انتخاب رمان هاي جذاب و درگير کننده از ميان آن ها را براي شما راحت تر از قبل مي کند.

براي دسترسي به اين ربات کافي است از آيدي novlerbot@ استفاده کرده و يا روي اين لينک کنيد.

با باز شدن صفحه ي ربات روي start/ کليک کنيد. با انجام اين کار ربات اطلاعات مورد نياز را در اختيار شما مي گذارد. اين ربات قادر است ضمن معرفي رمان هاي گوناگون و جذاب، نقل قول هاي تصادفي را نيز از کتاب هاي مختلف براي کاربر ارسال کند.

براي آن که اين ربات رمان هاي مختلف را به شما پيشنهاد دهد، از طريق منوي تعبيه شده در NovlerBot روي گزينه «پيشنهاد ربات» ضربه بزنيد. پس از آن نيز بايد از ميان گزينه هاي مجموعه رمان ها و پيشنهاد رمان بر اساس موضوع يکي را به دلخواه انتخاب نماييد.

در صورت انتخاب گزينه اول مي توانيد بهترين رمان هاي ايران جهان، مجموعه رمان هاي عشاقانه و همچنين مجموعه داستان هاي برگزيده اُهنري را از طريق وبسايت اين سرويس مشاهده کنيد. با انتخاب گزينه دوم نيز ربات مذکور در دسته هاي گوناگون تاريخي، فانتزي، جنايي، درام و... پيشنهادات جذابي را براي شما ارسال خواهد کرد.

علاوه بر اين اگر دلتان مي خواهد نقل قول هاي تصادفي را از کتاب هاي مختلف بخوانيد، کافيست از طريق منوي اصلي NovlerBot روي گزينه «نقل قول هاي تصادفي» کليک کنيد. بازي تلگرامي حدس نويسنده نيز يکي ديگر از خدمات مفرحي است که اين ربات به کاربران خود ارائه مي نمايد.